Ogólnopolska Studencka Konferencja Neurologiczna (IFMSA)

I Ogólnopolska Studencka Konferencja Neurologiczna odbędzie się w ramach 39. Zgromadzenia Delegatów IFMSA-Poland, czyli największego ogólnopolskiego forum studentów medycyny i młodych lekarzy.

Ideą tego spotkania jest przedstawienie dorobku naukowego młodych naukowców, wymiana doświadczeń oraz prezentacja wyników najnowszych badań naukowych i osiągnięć w zakresie neurologii, neurochirurgii i dziedzin pokrewnych. Podczas Konferencji odbędą się wykłady i warsztaty prowadzone przez autorytety w dziedzinie neurologii, neurochirurgii i nie tylko. Organizatorzy umożliwiają również prezentację osiągnięć młodych naukowców (w formie wystąpienia ustnego lub e-posteru) w ramach Konkursu Studenckich Prac Naukowych – dla zwyciężców przewidziane są cenne nagrody rzeczowe.

Konferencja została objęta patronatem naukowym m.in. przez prof. dr hab. n. med. Wojciecha Maksymowicza.

konferencja neurologiczna ifmsa

Jeśli jesteś zainteresowana/y neurologią, neurochirurgią lub naukami pokrewnymi i chcesz czynnie pogłębiać swoją wiedzę oraz umiejętności, dołącz do innych pasjonatów i zarejestruj się już dziś za pośrednictwem formularza elektronicznego: https://goo.gl/forms/ETq9eSHZsbUHd28k1

Organizatorem obu wydarzeń jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland.
Więcej informacji: www.zd.ifmsa.pl/konferencja
Kontakt: konferencja@zd.ifmsa.pl