Kto jak nie Wy? - w skrócie o zasadach bezpieczeństwa

Wiemy jak bardzo zależy Wam na tym, aby Wasza edukacja nie stała się… kolejną ofiarą wirusa. Dlatego Zespół Epidemiologiczny zebrał najważniejsze zasady bezpieczeństwa, o których trzeba pamiętać podczas zajęć.

Szanowni Studenci Uniwersytetu Medycznego,
Wiemy jak bardzo zależy Wam na tym, aby Wasza edukacja nie stała się… kolejną ofiarą wirusa. Wiemy, że nauka na naszej Uczelni wymaga pracy z pacjentami i tylko niewielki zakres zadań może być wykonywany zdalnie. Dlatego przypominamy o podstawowych zasadach, których przestrzeganie jest konieczne, abyśmy nie byli zmuszeni do zawieszania zajęć.

Zespół Epidemiologiczny przygotował plakat, który stanowi zestaw podstawowych informacji, takich jak linki do opisu procedur i formularzy zgłoszeniowych dla osób zakażonych lub osób, które miały kontakt z osobą zakażoną, oraz kilka zdań, które powstały w oparciu o obserwacje Waszych zachowań i zadawanych pytań.

Plakat w pdf do pobrania

Szybki dostęp do wskazanych stron:
Najnowsza procedura postępowania w przypadku zakażeń
Formularz dla osób z dodatnim wynikiem testu na COVID-19
Formularz dla osób, które miały kontakt z osobą zakażoną
Formularz dla osób z niepokojącymi objawami