XII Ogólnopolska Konferencja Studencka „Jesień Gastrologiczna"

10 grudnia na naszym Uniwersytecie Jesień Gastrologiczna. Wygłoszone prace związane będą z zagadnieniami gastroenterologii i hepatologii, żywienia oraz chirurgii przewodu pokarmowego. Poza stałym punktem konferencji - konkursem prac studenckich - przygotowane są warsztaty USG, quiz endoskopowy i wykłady.

Konferencja odbędzie się 10.12.2016 r. o godz. 9.00 w Auli Jana Pawła II, mieszczącej się  w budynku przylegającym do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ul. Borowskiej 213 we Wrocławiu. Na konferencję zaprasza Studenckie Koła Naukowe przy Katedrze i Klinice Gastroenterologii i Hepatologii we Wrocławiu.

Więcej informacji dostępne na stronie internetowej: www.konferencja2016.wixsite.com/jesiengastrologiczna oraz www.facebook.com/events/277968559270755.